Absolwent Politechniki Łódzkiej, tańcem zajął się w wieku 13 lat.
Swoją karierę taneczną rozpoczynał w Zespole Tańca „Czarne Stopy”, gdzie od początku istnienia, był współtwórcą jego licznych sukcesów. Przez wiele lat reprezentując barwy klubowe i narodowe odniósł wiele sukcesów m. in. wielokrotnie zdobywając Mistrzostwo Polski i brązowy medal na Mistrzostwach Europy w 2002 roku.
Instruktorem został w 2002 roku i od tego czasu szkoli dzieci i młodzież. Tancerze pod jego okiem zdobywali najwyższe laury na wielu konkursach, festiwalach i przeglądach tanecznych w całym kraju. Wielokrotnie zdobywali medale Mistrzostw Polski i finałowe miejsca na Mistrzostwach Europy i Świata.
Swoje umiejętności przez wiele lat doskonalił u wielu nauczycieli i instruktorów tanecznych z kraju i zagranicy, m.in.: Joao Assuncao, Jojo Diggs, Shaun Niles, Joyss, Filip Czeszyk, Rasheed,

Federica Nacleiro, Jose „Zae” Manuel Northy, Moncell „Cosby” Durden, Anthony Kaye, David Hernandez-Sanchez, Peggy Kuebler, Caterina Felicioni, Jean Cloude Marignale, Kelechi Onyele, Alassan Wat, David Azama, Gabriel Francisco, Viet Dang, Nadia Kodiche, Giovani Minasi.

Taniec – nie jest jedynie możliwością spędzenia wolnego czasu, a sposobem na kształtowanie wielu wartościowych cech charakteru, stylem życia i zajęciem, które wymaga wielu poświęceń, pochłania ciało i duszę na całe życie.