Agnieszka Radomska

Agnieszka to tancerka to tancerka od najmłodszych lat swojego życia. Pasję do tańca odziedziczyła po mamie, a dzięki swojemu uporowi i ogromnemu zaangażowaniu udało jej się dojść w tańcu towarzyskim do poziomu zawodowego. Po wielu latach spędzonych na parkietach tanecznych, zaczęła swoją wiedzę przekazywać dalej, ucząc dzieci, młodzież i dorosłych. Wiecznie uśmiechnięta i pogodna, sprawia, że atmosfera na zajęciach jest niezwykle komfortowa, a przy tym jej zaangażowanie i profesjonalizm gwarantują osiągnięcie przez kursantów założonego celu. W DNA Dance Studio prowadzi lekcje indywidualne dla par przygotowujących się do „pierwszego tańca” lub tych które chcą podszkolić się w poruszaniu się po parkiecie. Lekcji z Agnieszką na pewno nie będziecie żałować.

Istotnym aspektem mojej pracy jest nauczenie kursantów świadomości własnego ciała, właściwego napięcia mięśniowego w ciele, a poprzez to kontaktu w parze, prowadzenia przez partnera i odczytywania ruchu przez partnerki. Kursantom staram się przekazać swoją wiedzę i podejście do tańca tak, aby sprawiał im przyjemność, był dla nich zabawą, formą relaksu i aktywności, dobrze spędzonym czasem, jak mawiają moi starsi kursanci „rehabilitacją ruchem”. Przede wszystkim formą samodoskonalenia własnego ciała i umysłu. Dla mnie istotna jest relacja pomiędzy dwojgiem tańczących ludzi, emocje które pokazują swoim ruchem. Nie da się jednak osiągnąć tego stanu bez prawidłowej techniki, partnerowania, muzykalności. Oceniając zawodników zwracam przede wszystkim uwagę na poczucie rytmu, adekwatność przebiegu ruchu do muzyki, emocje wyzwalane przez tancerza.” Cierpliwy w prowadzeniu zajęć, systematyczny, punktualny, nadmiernie pedantyczny w pewnych kwestiach. Człowiek ze specyficznym poczuciem humoru, pozytywnie nastawiony do ludzi, chętny do pomocy i wsparcia innych swoją wiedzą i umiejętnościami. Po tacie towarzyski, lubiący dobrą zabawę i spotkania z ludźmi.

Aneta Grzybowska Współzałożycielka Dna Dance Studio W 2017 roku ukończyła Akademię Humanistyczno- Ekonomiczną na kierunku Pedagogika specjalność Pedagogika Tańca Ukończyła instruktorski kurs kwalifikacyjny z dziedziny tańca współczesnego w 2004r. oraz kurs instruktora dyscyplin sportu „taniec sportowy” w 2007r. Jest sędzią tanecznym w PFT oraz instruktorem aerobiku. Swoją pasję do tańca rozpoczęła dosyć wcześnie, bo w wieku sześciu lat zaczęła trenować gimnastykę sportową ale było w niej „za mało tańca” więc przeniosła się do klubu tanecznego i tam w wieku dwunastu lat rozpoczęła przygodę z tańcem towarzyskim i estradowym. Jako instruktor doskonali swój warsztat taneczny w takich technikach jak jazz, lirycal jazz,modern, underground u wybitnych choreografów : Witold Jurewicz, Jacek Owczarek, Katarzyna Skawińska, Robert Śliżewski, Robert Rowiński, Grzegorz Pańtak, Leszek Bzdyl oraz Jean Claude Marignale, Axel Olzinger, Alassane WatThiery Verger, Luciano Di Natale. Jako choreograf osiągnęła ze swoja grupą taneczną wiele sukcesów na konkursach, przeglądach i zawodach tanecznych. „Od zawsze wiedziałam, że taniec to mój żywioł, a obecnie mam szanse robić to co KOCHAM i pracować z wielką pasją z dziećmi i młodzieżą pokazując im świat, w którym się zakochałam”.

Kids, Kids 3

Nadia to tancerka z najdłuższym stażem, pamięta jeszcze czasy, kiedy sam Pan Dominik hulał na mieście siejąc zamęt w środowisku tanecznym. Zaczęła, jak większość z nas, dołączając do formacji hip-hop. Później były solówki, duety, mini formacje, medale, medale i… medale, aż nadszedł czas, kiedy stanęła po drugiej stronie sali. W naszym studiu prowadzi grupy DNA Kids i DNA Kids 3, tworzy formacje, mini formacje oraz duety i solówki. Jej wyjątkowy charakter i sposób prowadzenia zajęć mówi sam za siebie, dzieciaki uwielbiają zajęcia z „Panią Nadią”, a oprócz wspaniałej atmosfery wprowadza także dyscyplinę, która gwarantuje wysokie wyniki na zawodach i konkursach.

Rumble, Division, Junior 3, Kids

Mimo, że Michał ma na karku już – dzieścia lat, wszyscy, nawet dzieci, wołają na niego „Młody” i choć bliżej mu do „Starego” to nadal zaskakuje pomysłowością i energią. Tworzy nie tylko choreografie, ale także muzykę do nich. Miksuję, ustawia, przestawia, wycina i wkleja – wszystko czego tylko potrzeba. Dlatego prawie wszystkie formacje naszego studia tańczą do muzyki, którą on sam zmiksował. Jego relacja z tańcem z początku była, delikatnie mówiąc, niepewna. Na treningi, jak sam mówi, zaciągała go mama – dosłownie. Wzbraniał się i wzbraniał, aż nagle coś pękło! Michał chętnie chodził na treningi, tańczył w pokoju, wymyślał pierwsze choreografie i zdobywał nagrody i wyróżnienia. Dziś już mniej na turniejowych parkietach, lecz nadal aktywny, szkoli naszą młodzież, tę starszą i tę młodszą, a efekty mówią same za siebie, to jasne.

Kids 4, Juior 4, Baby

Magda, jak większość naszej kadry jest w DNA od samego początku. Jeszcze zanim otworzyliśmy studio przy ulicy Niciarnianej, śmigała na salę trenować w formacji prowadzonej przez Pana Dominika i choć można czasem ją zgubić w tłumie to w grupie nie było to takie łatwe, ponieważ zajmowała miejsce pierwszych liniach. Oprócz tworzenia choreografii dla grupy DNA Kids, kształci się i rozwija swoje umiejętności z zakresu akrobatyki dla dzieci, którą również prowadzi w naszym studiu. Swoim sposobem prowadzenia zajęć, Magda udowadnia, że można pogodzić przyjemne z pożytecznym i nawet największe urwisy chodzą jak w zegarku.

Można powiedzieć, że Dori to nasza „świeżynka”. Stosunkowo niedawno zasiliła szeregi naszego klubu wstępując do formacji DNA Squad w 2016 roku, a dwa lata później dostała możliwość prowadzenie grupy dziecięcej DNA Kids 2 oraz Kids 3. Praktycznie codziennie możecie ją spotkać przychodząc do naszego studia, ponieważ zajmuję się również recepcją. Wszystkie wpłaty, informacje, zakupy, warsztaty i turnieje – to do niej. Krążą legendy, że kiedyś czegoś nie wiedziała i nie potrafiła załatwić… ale to tylko legendy. Tańczy już od dawna, i choć nie od zawsze u nas, to bardzo przyczyniła się do rozwoju naszych dzieciaków, jak i całego klubu. W duecie z Nadią zdobyła wiele nagród i wyróżnień, a i w kategoriach solowych tego nie brakowało. Zawsze uśmiechnięta i gotowa do pomocy – Dominika Kozubska.

Rodzina twierdzi, że umiała tańczyć zanim nauczyła się chodzić, więc oczywisty był ich wybór podczas zapisu na pierwsze zajęcia taneczne u Anety Grzybowskiej. Już od małego miała okazję rozwijać się pod jej skrzydłami razem z ukochaną grupą DNA Ladies. Początki nie były łatwe, gdyż dopiero po trzecim razie wyrzucenia z zajęć przez Panią Anetkę i Pana Dominika, zaczęła traktować zajęcia na poważne, a dziś widzi wszystko od tej drugiej strony. Aktualnie jest choreografem i instruktorem oraz prawą ręką Pani Anetki. W swoich grupach ma niejedną taką „początkującą Olę”, dlatego też nie brak jej wyrozumiałości do dzieci.
Była laureatką wielu konkursów krajowych oraz międzynarodowych. Jako młoda tancerka uwielbiała jazz, lyrical jazz, broadway jazz, a teraz najlepiej czuje się w modernie, teatrze tańca i wszystkim co związane jest z ruchem poziomym na podłodze. Obecnie jest studentką II roku Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, gdzie kształci się w tym co kocha od 15 lat! Uwielbia pracę z dziećmi i młodzieżą, która daje jej mnóstwo pozytywnej energii i satysfakcji z pracy.
Jej trenerka opisuje ją jako kreatywną i pełną energii osobę, która nigdy się nie poddaje i dąży do wyznaczonego celu.

Agnieszka to tancerka to tancerka od najmłodszych lat swojego życia. Pasję do tańca odziedziczyła po mamie, a dzięki swojemu uporowi i ogromnemu zaangażowaniu udało jej się dojść w tańcu towarzyskim do poziomu zawodowego. Po wielu latach spędzonych na parkietach tanecznych, zaczęła swoją wiedzę przekazywać dalej, ucząc dzieci, młodzież i dorosłych. Wiecznie uśmiechnięta i pogodna, sprawia, że atmosfera na zajęciach jest niezwykle komfortowa, a przy tym jej zaangażowanie i profesjonalizm gwarantują osiągnięcie przez kursantów założonego celu. W DNA Dance Studio prowadzi lekcje indywidualne dla par przygotowujących się do „pierwszego tańca” lub tych które chcą podszkolić się w poruszaniu się po parkiecie. Lekcji z Agnieszką na pewno nie będziecie żałować.