Kids, Kids 3

Nadia to tancerka z najdłuższym stażem, pamięta jeszcze czasy, kiedy sam Pan Dominik hulał na mieście siejąc zamęt w środowisku tanecznym. Zaczęła, jak większość z nas, dołączając do formacji hip-hop. Później były solówki, duety, mini formacje, medale, medale i… medale, aż nadszedł czas, kiedy stanęła po drugiej stronie sali. W naszym studiu prowadzi grupy DNA Kids i DNA Kids 3, tworzy formacje, mini formacje oraz duety i solówki. Jej wyjątkowy charakter i sposób prowadzenia zajęć mówi sam za siebie, dzieciaki uwielbiają zajęcia z „Panią Nadią”, a oprócz wspaniałej atmosfery wprowadza także dyscyplinę, która gwarantuje wysokie wyniki na zawodach i konkursach.

Można powiedzieć, że Dori to nasza „świeżynka”. Stosunkowo niedawno zasiliła szeregi naszego klubu wstępując do formacji DNA Squad w 2016 roku, a dwa lata później dostała możliwość prowadzenie grupy dziecięcej DNA Kids 2 oraz Kids 3. Praktycznie codziennie możecie ją spotkać przychodząc do naszego studia, ponieważ zajmuję się również recepcją. Wszystkie wpłaty, informacje, zakupy, warsztaty i turnieje – to do niej. Krążą legendy, że kiedyś czegoś nie wiedziała i nie potrafiła załatwić… ale to tylko legendy. Tańczy już od dawna, i choć nie od zawsze u nas, to bardzo przyczyniła się do rozwoju naszych dzieciaków, jak i całego klubu. W duecie z Nadią zdobyła wiele nagród i wyróżnień, a i w kategoriach solowych tego nie brakowało. Zawsze uśmiechnięta i gotowa do pomocy – Dominika Kozubska.

Rodzina twierdzi, że umiała tańczyć zanim nauczyła się chodzić, więc oczywisty był ich wybór podczas zapisu na pierwsze zajęcia taneczne u Anety Grzybowskiej. Już od małego miała okazję rozwijać się pod jej skrzydłami razem z ukochaną grupą DNA Ladies. Początki nie były łatwe, gdyż dopiero po trzecim razie wyrzucenia z zajęć przez Panią Anetkę i Pana Dominika, zaczęła traktować zajęcia na poważne, a dziś widzi wszystko od tej drugiej strony. Aktualnie jest choreografem i instruktorem oraz prawą ręką Pani Anetki. W swoich grupach ma niejedną taką „początkującą Olę”, dlatego też nie brak jej wyrozumiałości do dzieci.
Była laureatką wielu konkursów krajowych oraz międzynarodowych. Jako młoda tancerka uwielbiała jazz, lyrical jazz, broadway jazz, a teraz najlepiej czuje się w modernie, teatrze tańca i wszystkim co związane jest z ruchem poziomym na podłodze. Obecnie jest studentką II roku Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, gdzie kształci się w tym co kocha od 15 lat! Uwielbia pracę z dziećmi i młodzieżą, która daje jej mnóstwo pozytywnej energii i satysfakcji z pracy.
Jej trenerka opisuje ją jako kreatywną i pełną energii osobę, która nigdy się nie poddaje i dąży do wyznaczonego celu.