Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku czterech lat w przedszkolnym zespole tanecznym. Później długo związana była z zespołem tańca estradowego, a także przez pewien czas z Łódzką Szkołą Baletową. W zespole trafiła do formacji tańca towarzyskiego i w ten sposób odkryła na nowo swoją pasję- taniec towarzyski. Przez lata szkoliła się w kilku łódzkich klubach tańca, rozwijając swoje umiejętności. Brała udział w licznych szkoleniach i warsztatach tanecznych, prowadzonych przez wielu doskonałych nauczycieli i choreografów. Jest finalistką wielu prestiżowych turniejów tańca. Karierę taneczną zakończyła w 2006 roku, a w 2007 roku została dyplomowanym instruktorem tańca towarzyskiego oraz magistrem pedagogiki. Wciąż rozwija i doskonali swoje umiejętności, także w innych technikach tanecznych (jazz, salsa,hip-hop, itp.)

Od kilku lat jest opiekunem tanecznym dzieci z łódzkich przedszkoli, pomagając im rozwijać swoje zainteresowania. Od kilku również lat jest choreografem i trenerem par sportowych tańca towarzyskiego, a także mini formacji tanecznej w stylu Latin Show Dance.

„Każdy z dziesięciu tańców standardowych czy latynoamerykańskich jest jak mała etiuda filmowa, mająca swój scenariusz, tempo i klimat . Jest to historia, która się rozgrywa między kobietą i mężczyzną, i w której nie może paść ani jedno słowo.”